نرخ مشاوره مالیاتی ، مشاوره مالیاتی آنلاین و تلفنی

نرخ مشاوره مالیاتی ، چیست؟

مبلغی است توافقی فی مابین کارفرما ( مودی مالیاتی ) و مشاور مالیاتی (مجری کار ) که با توجه به میزان حجم فعالیت و سختی کار و روند دادرسی مالیاتی بین کارفرما یا مودی و مشاور مالیاتی توسط مشاور مالیاتی مطرح می گردد.

نرخ مشاوره مالیاتی، چقدر است؟

نرخ مشاوره مالیاتی ، موضوعی مهمی است که هیچ وقت برآورد آن ثابت نبوده و به میزان اهمیت پرونده و پیچیده بودن پرونده مالیاتی و مراحل دادرسی مالیاتی و نوع پرونده و مبلغ مالیات مطرح می باشد.

Agreement 1

مشاوره مالیاتی آنلاین ( انلاین )

File manager

مشاوره مالیاتی آنلاین با توجه به پیشرفت تکنولوژی امروزه دیگر زمان بیشتر از هر وقت دیگری برای همه مودیان با اهمیت می باشد در مشاوره مالیاتی انلاین شما فقط با ارسال مدارک و اسناد مثبته خود به صورت پیوست به راحتی می توانید پرونده مالیاتی خود را برای مالیات من ارسال نمایید تا مشاور مالیاتی مجموعه مالیات من با بررسی پرونده نظر خود را نسبت به پرونده مالیاتی شما بدهد و بعد از مطالعه ، نرخ مشاوره مالیاتی تعیین می گردد.

مشاوره مالیاتی تلفنی

مشاوره مالیاتی تلفنی روشی ساده جهت ارسال پرونده فقط با تماس با مالیات من می باشد ، کافیست با شماره زیر تماس گرفته و اطلاعات پرونده خود را با استفاده از پیام رسان های داخلی برای ما ارسال نمایید تا پس از بررسی پرونده و روند رسیدگی در دادرسی مالیاتی توسط کارشناسان پرونده و اعلام نرخ مشاوره مالیاتی جهت راهنمایی لازم در مالیات من اقدام نماییم.

Contact us

سوالات متداول مشاوره مالیاتی

نرخ مشاوره مالیاتی با توجه به نوع پرونده ، سختی کاری پرونده ، و عملیات فرآیند دادرسی مالیاتی پرونده توسط مشاور مالیاتی در مجموعه مالیات من می شود

با ورود به صفحه فرم مشاوره مالیاتی آنلاین نسبت به ارسال اسناد و مدارک مثبته در مالیات من اقدام نمایید

با تماس تلفنی با شماره 📞 ۰۱۱۴۴۴۴۵۳۲۱ نسبت به دریافت مشاوره مالیاتی تلفنی در مجموعه مالیات من اقدام نمایید.

📤اشتراک گذاری
#️⃣هشتک
❤️نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi