مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی

tax advice

مشاوره مالیاتی شاید شما یک شخص حقیقی یا حقوقی باشید یا حسابدار یک شرکت یا یک مجموعه شما می توانید با یک فرد متخصص که به قوانین مالیاتی تسلط کاملی داشته باشد، مشکلات مالیاتی خود را از آنها بپرسید تا با استفاده از راهنمایی آن‌ها، پرونده مالیاتی خودتان را مدیریت کنید. این افراد مشاورین متخصص مالیاتی هستند که با تسلط بر قانون‌های مالیاتی به کسب و کارها مشاوره مالیاتی می‌دهند.

مشاوره مالیاتی حضوری

جهت مشاوره مالیاتی حضوری قبل از مراجعه نسبت به دریافت وقت قبلی اقدام نمایید
قبل از اقدام به مراجعه جهت مشاوره مالیاتی حضوری نسبت به تکمیل مدارک و مستندات خود اطمینان حاصل فرمایید.

مشاوره مالیاتی تلفنی

جهت مشاوره مالیاتی تلفنی ابتدا می بایست اقدام به ارسال مدارک و مستندات نمایید. تا مشاوران تصمیم و راهنمایی لازم را به درستی به شما اعلام نمایند.
ارسال مدارک: info@maliatman.com یا شبکه اجتماعی
زیر اقدام نمایید

مشاوره مالیاتی آنلاین

مشاوره مالیاتی آنلاین بهترین روش مشاوره می باشد همکاران ما پس از بررسی و در سریعترین زمان نسبت به پاسخگویی شما اقدام خواهند نمود کافیست فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید

چرا نیاز به مشاوره مالیاتی داریم؟

چرا نیاز به مشاوره مالیاتی داریم به طور مثال شما دارای یک کارگاه تولیدی یا حسابدار مجموعه می باشید که از طرف اداره مالیاتی مربوطه مشمول ارزش افزوده ای به میزان یک میلیارد تومان شده اید حال با دانش یک مشاور مالیاتی و قوانین مربوطه و قرار گرفتن تجهیزات زیر 50 آمپر این کارگاه اصلا مشمول ارزش افزوده نمی باشد و هیچ وجهی نمی بایست پرداخت نماید.

نقش مشاور مالیاتی با توجه به بروز شدن هر روزه قوانین مالیاتی و جلوگیری از ضرر و زیان می باشد و با توجه به نمونه مثال فوق می توانید مشاهده نمایید مبلغ یک میلیارد تومان از مبلغ ضرر و زیان مودی جلوگیری نموده است ، مشاوران مالیاتی متخصصین آگاه در امور مالیاتی هستند که می توانند با تکیه بر دانش خود، افراد و شرکت ها را از جریمه های سنگین مالیاتی دور کنند و به آنها کمک می کنند تا در صورت داشتن شرایط مورد نظر از تخفیف ها ، معافیت ها و مزیت های قانونی زیادی نیز بهره مند شوند.

بیشتر افراد اعم از حقیقی و حقوقی، نیز نیازمند یک مشاور برای انجام امور مالیاتی خود می باشند. این مشاوره ها ممکن است در خصوص مالیات بر ارث، مالیات بر مشاغل، مالیات بر تراکنش های بانکی یا پرداخت اینترنتی، مالیات بر املاک و مستغلات، مالیات بر ارزش افزوده، مالیات برای صنایع تولید کننده و عرضه کننده و کلینیک ها می باشد.

کاربرد مشاوره مالیاتی

می‌توان گفت، کمک گرفتن از یک مشاور مالیاتی، تنها راهی است که می‌تواند کسب و کار شما را از پرداخت مالیات‌های سنگین و کمرشکن نجات دهد. با کمک مشاور مالیاتی خوب، تمامی اسناد، صورت‌های مالی و قراردادهای شما برای کاهش هزینه مالیات بررسی شده و راه حل‌های مالیاتی ارائه می‌شود. در واقع مشاور مالیاتی در موارد زیر به دارندگان انواع کسب و کار کمک می‌کند

وکیل مالیاتی

وکیل مالیاتی همواره بسیاری از مودیان در زمان دادرسی مالیاتی یا فرآیند رسیدگی دچار چالش های فرآوانی می شوند برای جلوگیری از مشکلات فوق نیازمند به یک مشاور مالیاتی مناسب جهت پیش برد اهداف مالیاتی خود خواهند بود و با توجه به اینکه هم در صرفه زمان و هم در راهبرد دفاعیات مقتضی به درستی انجام شود انتخاب شخصی که بتواند توانایی لازم از دفاع از حقوق مودیان در فرآیند مالیاتی انجام و دفاعیات لازم را انجام دهد وکیل مالیاتی می گویند.

پذیرش وکالت مالیاتی

با توجه به اینکه شیوه و نوع هر پرونده متفاوت می باشد لذا پذیرش وکالت مالیاتی هر پرونده قبل از ورود و پذیرش نیازمند بررسی می باشد.
هیچ وکیلی در هیچ پرونده ای بدون مطالعه پرونده نمی تواند نسبت به اراعه دادخواست و دفاعیات صحیح اقدام نماید لذا ابتدای امر قبل از پذیرش وکالت مالیاتی پرونده نسبت به مطالعه و مشاوره و سپس در صورت صلاحدید ترفین اقدام به پذیرش وکالت مالیاتی پرونده می نماید.

وکالت مالیاتی

کاربرد مشاوره مالیاتی

کاربرد مشاوره مالیاتی این است که با کمک مشاور مالیاتی خوب، تمامی اسناد، صورت‌های مالی و قراردادهای شما برای کاهش هزینه مالیات بررسی شده و راه حل‌های مالیاتی ارائه می‌شود.و کسب و کار شما را از پرداخت مالیات‌های سنگین و کمرشکن نجات دهد

مشاوره مالیاتی و دادرسی مالیاتی

مجموعه مالیات من ، به عنوان یکی از برترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات مالی و مالیاتی در ایران و با به خدمت گرفتن بهترین حسابداران و باتجربه ترین مشاوران و وکلای مالیاتی آماده ارائه خدمات مشاوره مالیاتی به شرکتها، سازمانها و کسب وکارها می باشد، خدمات مالیات من شامل، انجام مشاوره مالیاتی و حسابرسی و دادرسی مالیاتی می باشد.

  • ممیز کل
  • هیات حل اختلاف بدوی مالیاتی
  • هیات حل اختلاف تجدید نظر مالیاتی
  • شورای عالی مالیاتی
  • هیات 251 مکرر
  • دیوان عدالت اداری
tax adviser
مشاوره مالیاتی 8

کمک های مشاوره مالیاتی

کمک های مشاوره مالیاتی ، شاید این سؤال برای شما مطرح شده باشد که کاربرد مشاوره مالیاتی چیست چه کمک هایی مشاوره مالیاتی آیا من نیز به مشاوره مالیاتی نیاز دارم؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم، دارندگان هر نوع کسب و کاری که مشمول قوانین مالیات و دارایی هستند، نیاز به مشاوره دارند

برخی از کمک های مشاوره مالیاتی به مودیان عزیز

مشاوره مالیاتی

تراکنش های بانکی

مشاوره مالیاتی تراکنش های بانکی و تفکیک تراکنش های با ماهیت درآمدی و غیر درآمدی

مشاوره مالیاتی

پزشکان و درمانگاه ها

مشاوره مالیاتی پزشکان و کلینیک ها و درمانگاه ها و مالیات های تکلیفی آنها

مشاوره مالیاتی

مالیات ارث

مشاوره مالیاتی ارث زمان ثبت اظهارنامه بسیار مهم می باشد

مشاوره مالیاتی

املاک و مستغلات

مشاوره مالیاتی املاک و مستغلات فروش یا اجاره ای و اظهارنامه

مشاوره مالیاتی

مشاغل حقیقی و حقوقی

مشاوره مالیاتی مشاغل حقیقی و حقوقی قبل و بعد از ثبت اظهارنامه

مشاوره مالیاتی

خانه و خودرو لوکس

مشاوره مالیاتی خودروهای لوکس و خانه های خالی و مالیات عایدی سرمایه

نرخ مشاوره مالیاتی
مشاوره مالیاتی رایگان
مشاوره مالیاتی چیست
دادرسی مالیاتی
مشاوره مالیاتی 9