مقدمه

Calculator

با توجه به اینکه وب سایت مالیات من تابع کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد لذا خواهشمندیم با توجه به موارد زیر شرایط و قوانین استفاده از سرویس مالیات من را رعایت بفرمایید.

وب سایت مالیات من تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است.

ثبت و پردازش سفارشات

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات همومی در ایران است و کلیه سفارشات ثبت شده در طول روز های کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند.

محتوا

مالیات من نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه سرویس های خود می کند و به منظور تولید محتوا از منابع مراجع اصیل استفاده می کند.

لازم به ذکر است مالیات من تضمین نمی کند که توصیفات محصول یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.

اگر محصول ارائه شده توسط مالیات من دارای هرگونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

وب سایت مالیات من هیچ گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه های سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد.

سرویس سایت آنگونه که هست ارائه می شود و سایت مالیات من هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری و مخابراتی و …… باشد، بر عهده ندارد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونهاز موارد قوه قهریه، مالیات من هیچگونه مسئولیتی ندارد، مالیات من خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال های ارتباطی، با ما در میان بگذارید.

با تشکر وحید اکبری – مدیریت وب سایت مالیات من

logo-samandehi