0
0

باسلام و احترام حداکثر عیدی سال ۱۴۰۲ مبلغ ۱۵۹,۲۴۸.۵۲۰ریال می باشد به این معنی هستش که تا این سقف باید پرداخت شود؟ برای برخی از پرسنل ۲برابر آخرین حقوق دریافتی آنها از این مبلغ بیشتر میشود نباید این مبلغ رو پرداخت کرد؟ پس آن ماده ۸۵ که گفته بیشتر از (۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰*۸) به نرخ ۱۰درصد چطور؟ برای موقعی هستش که از حداکثر عیدی بالاتر میشه؟ ممنون میشم با توضیحاتتون بنده رو از این ابهامی دربیاورید

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0
عیدی ۲برابر حقوق پایه تا سقف ۳برابر حداقل حقوق است و بیشتر از آن رانه اینکه نباید پرداخت کرد ولی قانونی همان است اگر بیشتر از این پرداخت شود ممکن است اصلا قبول نشود . درموردی که فرمودیدفقط  برای محاسبه مالیات عیدی است و ماده ۸۵ تصریح میکند مازاد بر مبلغ مذکور درماده (۸۴) این قانون و تا هفت برابر آن مشمول مالیات سالانه ده درصد (۱۰%) و نسبت به مازاد آن بیست درصد (۲۰%) است.”معمولا عیدی ها به این مبلغ نمیرسد
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.