0
0

سلام استاد عزیز.. ببخشید استاد آیا مشاغل خانگی کل درآمدشان معاف از مالیات هست یا برای معافیتشان تا سقف مشخصی هست؟ مرسی

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0
سلام.مشاغل خانگی هم مانند سایر مشاغل در طول سال میتواند از معافیت ماده ۱۰۱ استفاده کند و مابقی درآمدشان مشمول مالیات میباشد.
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.