0
0

 

سلام یه شخصی که کارت بازرگانی دارد ولی باهاش کار نمیکنه آیا باید اظهارنامه ارسال کنه برای کارت بازرگانی؟ دوم اینکه همون شخص فعالیت دیگه ایی داره که ربطی به کارت بازرگانیش نداره و جمعا درآمدش زیر ۱میلیاردتومان هست آیا میتواند از تبصره ماده ۱۰۰ استفاده کند.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0
باسلام  فعالیت خرید و فروش جعبه جواهر دارد  یه شرکت سهامی خاص دارد که کارت بازرگانی برای شرکت است و با حساب شرکت فعالیتی ندارد . اما با حساب شخصیش به صورت مشاغل تولید و خرید و فروش جعبه جواهر می کند.
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.