0
0
سلام ببخشید حقوقی ک به منشی پرداخت میشه شامل مالیات حقوق میشه؟
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0
سلام.کلا بابت حقوق به هر شخصی که پرداخت میکنید اگر معافیت خاصی نداشته باشد و اگر بالاتر از معافیت ماده ۸۴ باشد به میزانی که بالاتر از معافیت ماده ۸۴ باشد مشمول مالیات حقوق میشود.
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.