0
0
سلام وقت شما بخیر ممنون میشم یه توضیح مختصری در خصوص امور مالیاتی درمانگاه ها بفرمایید(حقیقی و حقوقی) که مالیات عملکرد انها با سایر اشخاص حقیقی حقوقی تفاوت خاصی دارد؟ ایا مشمول ارزش افزوده هم هستن یا معاف هستن؟ با نکته مالیات خاصی در خصوص درمانگاه ها ممنون و سپاس
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0
سلام.خدمات درمانی معاف از ارزش افزوده میباشد و در مورد مالیات هم طبق مابقی فعالان اقتصادی مشمول مالیات عملکرد میشوند حالا اگر در قالب شخص حقوقی باشد مالیات آن ۲۵ درصد سود(درآمد مشمول مالیات) میباشد و اگر هم شخص حقیقی باشد بر اساس جدول پلکانی ماده ۱۳۱ مالیات محاسبه میگردد.در اشخاص حقیقی شامل استفاده از معافیت ماده ۱۰۱ هم میشوید.
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.