0
0
تبصره ۷ ماده ۱۰۵ فقط برای اشخاص حقوقی لحاظ میشه؟ این مزیت رو اشخاص حقیقی ندارن؟ معافیت های اشخاص حقیقی فقط ماده ۸۴ و ۱۰۱ هستش؟
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0
سلام. معادل تبصره ۷ ماده ۱۰۵ که برای تخفیف در نرخ مالیات برای اشخاص حقوقی می باشد،
تبصره الحاقی ۱۳۹۴/۰۴/۳۱ ماده ۱۳۱ نیز به اشخاص حقیقی اشاره نموده است.
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.