0
0

سلام و وقت بخیر مدیر عامل و کارفرمایی که در شرکت شغل دارد (مهندس الکترونیک)، به چه عنوان میتواند بیمه شود؟ آیا شامل مزایای رفاهی مثل حق مسکن و خواروبار هم میشود ؟‌ بیمه بیکاری به چه صورت هست ؟‌ و پایه حقوق آن چه مقدار باید باشد ؟ نمیتواند حداقل حقوق اداره کار باشد ‌؟ (به سازمان تامین اجتماعی که مراجعه کردیم میگن بیمه کارفرمایی بشه فقط بیمه کارفرمایی میتونه شامل ایشون باشه یا چون شغلی دارن میتونن غیر از این باشن؟ ) جوری که به نفع مدیرعامل باشه بفرمایید

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام. درصورتیکه با اداره بیمه قرارداد کارفرمایی ندارند، می توانید بیمه عادی با عنوان شغلی مهندس الکترونیک اعلام نمایید و کلیه حقوق و مزایا به ایشان تعلق میگیرد و در محاسبه بیمه موثر است.
اما در صورتیکه قرارداد کرفرمایی با اداره بیمه منعقد شود، اداره بیمه باتوجه به سابقه و پایه حقوقی که قبلا برای ایشان اعلام شده یک مبلغی را در نظر میگیرد و در قرارداد اعمال می کند و از آن به بعد می بایست در نرم افزار بیمه هنگام ارسال لیست، همان مبلغ قرارداد را بعنوان پایه حقوق روزانه لحاظ نمایید و مزایای رفاهی به ایشان تعلق نمی گیرد و مشمول بیمه بیکاری هم نمی باشند.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفاً جهت ثبت نام ابتدا یا ثبت نام کنید.

سبد خرید