تعرفه بیمه تأمین اجتماعی برای هر متر مربع مسکن مهر از تاریخ 1/1/1388 ومیزان مالیات پروژه های مسکن مهر

تعرفه بیمه تأمین اجتماعی برای هر متر مربع مسکن مهر از تاریخ ۱/۱/۱۳۸۸ ومیزان مالیات پروژه های مسکن مهر


شماره:   ۳۰۵۶۲/ت۴۹۱۲۸هـ

تاریخ: ۱۳۹۲/۰۲/۱۵

وزارت امور اقتصادی و دارایی- وزارت راه و شهرسازی

معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور

هیئت وزیران در جلسه مورخ ۱۳۹۲/۱۲/۰۴ به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب نمود:

۱- تعرفه بیمه تأمین اجتماعی برای هر متر مربع مسکن مهر از تاریخ ۱۳۸۸/۰۱/۰۱ در پروژه های تفاهم نامه سه جانبه با سازندگان و تعاونی ها و پیمانکاران فرعی طرف قرارداد(۵۲۰۰۰) ریال تعیین و برای یک بار اخذ می گردد. سازمان تأمین اجتماعی بیمه دیگری از پروژه های مسکن مهر دریافت نمی نماید و پس از دریافت کل این مبلغ موظف است ظرف مدت بیست روز نسبت به صدور مفاصاحساب اقدام نماید.

۲- مـیزان مـالیات پـروژه های مـسکن مهـر بـابت هـر واحد مسکن مهر از تاریخ ۱۳۸۸/۰۱/۰۱در پروژه های تفاهم نامه سه جانبه با سازندگان و تعاونی ها و پیمانکاران فرعی طرف قرارداد با آنها با هر نوع قرارداد و با معرفی وزارت و راه و شهرسازی حداکثر سه میلیون ریال برای هر واحد تعیین می گردد و هیچ گونه مالیات دیگری به غیر از مالیات بر ارزش افزوده بابت خرید مصالح به این پروژه ها تعلق نمی گیرد.

محمدرضا رحیمی

معاون اول رییس جمهور

 

به موجب دادنامه شماره ۸۶  مورخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ هیات عمومی دیوان عدالت اداری، بند ۲ این تصویب نامه ابطال شده است. دادنامه مذکور طی بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۸/۲۲ مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ ارسال گردید.

مواد قانونی وابسته
 ماده ۱۰۵ـ جمع درآمد شرکتها و درآمد ناشی از فعالیت‌های‌انتفاعی سایر اشخاص حقوقی که از منابع مختلف در ایران یا خارج ‌از ایران…
 ماده ۱۰۶- درآمد مشمول مالیات در مورد اشخاص حقوقی (به‌استثنای درآمدهایی که طبق مقررات این قانون نحوه دیگری برای تشخیص آن مقر…
📤اشتراک گذاری
❤️نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi